Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu
Turawa k. Opola

Mental Relax House

+48 731 020 050

Jeżeli szukasz pomocy w walce z uzależnieniem od alkoholu, skontaktuj się z nami.

Leczenie alkoholizmu - Opole

Mental Relax Hause to prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu w Turawie koło Opola, w którym dbamy o to, by nasi Pacjenci mogli zwalczyć swoje demony i powrócić do normalnego życia. Prowadzimy skuteczne terapie i skupiamy swoją uwagę na każdym Pacjencie, indywidualnie dopasowując do jego potrzeb metodę walki z chorobą. Nasz ośrodek leczenia uzależnienia od alkoholu to wykwalifikowany zespół specjalistów, przyjazne wnętrza i okolice, a także pełen profesjonalizm – dzięki temu zyskaliśmy zaufanie Pacjentów, którzy wiedzą, że mogą na nas liczyć. Jeżeli więc Ty albo ktoś Ci bliski ma problem – zgłoś się do nas!

Leczenie uzależnień od alkoholu

Leczenie alkoholizmu w naszym ośrodku w Turawie (pobliska miejscowość – Opole) jest indywidualnie dopasowane do każdego Pacjenta. Wiemy bowiem, że każdy uzależniony potrzebuje pełnego wsparcia, skupienia, a także dopasowania terapii – tylko w ten sposób możliwe jest zwalczenie problemu. Oczywiście naszym celem jest zawsze jak najszybsza pomoc, jednak warto wiedzieć, że leczenie uzależnienia od alkoholu jest procesem długotrwałym i ma miejsce nie tylko w ośrodku, ale również później – kiedy Pacjent już z niego wyjdzie. Dlatego potrzebna jest silna wola, chęć leczenia i pomoc specjalisty.

Terapia uzależnienia od alkoholu

Na czym polega terapia uzależnienia od alkoholu? Składa się z wielu elementów i zajęć z terapeutą, który dzięki kontaktowi z Pacjentem może przekonać się jakie są postępy i odpowiednio pokierować terapię, by zakończyła się ona sukcesem. Bardzo ważny jest też kontakt z innymi Pacjentami, dlatego też w naszym ośrodku zajęcia odbywają się nie tylko indywidualnie, ale również grupowo, co pozwala Pacjentom poznać perspektywę innych i dowiedzieć się, że jest to choroba powszechna, która dotyka wielu osób. Terapia pomaga wtedy, gdy Pacjent pragnie zmian w swoim życiu – w przeciwnym razie nie pomoże nawet najlepszy na świecie terapeuta.

Google Map Initialization...

© Copyright 2018 odwyk.opole.pl | Realizacja strony Creative SEO.