Prywatny ośrodek leczenia narkomanii
Turawa k. Opola

Mental Relax House

+48 731 020 050

Jeżeli szukasz pomocy w walce z uzależnieniem od narkotyków, skontaktuj się z nami.

Leczenie narkomanii - Opole

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie pragną próbować czegoś nowego, szukają nowych bodźców i radości w często zakazanych praktykach. Jedną z nich jest przyjmowanie narkotyków, a dzisiaj również dopalaczy. Dlatego też Mental Relax Hause powstał po to, by nieść pomoc – to prywatny ośrodek leczenia narkomanii w Turawie koło Opola, gdzie przyjmujemy Pacjentów cierpiących z powodu ciągłego pragnienia przyjęcia kolejnej dawki. Nawet w przypadku zaawansowanego uzależnienia, możliwy jest powrót do normalnego życia – wystarczy tylko skorzystać z pomocy specjalistów. Nasz ośrodek leczenia uzależnienia od narkotyków posiada takich doświadczonych terapeutów.

Leczenie uzależnień od narkotyków

Narkomania jest problemem szczególnie dostrzegalnym wśród młodych ludzi, którzy nie skończyli jeszcze 30 roku życia. Narkotyki pozwalają na dobrą zabawę, ucieczkę od problemów (chwilową) albo wejście do jakiegoś towarzystwa. Zabawa często kończy się tragicznie i niezbędne jest leczenie uzależnienia od narkotyków. W naszym ośrodku w Turawie (bliska miejscowość – Opole) otaczamy Pacjentów empatią i poczuciem bezpieczeństwa, do każdego podchodząc w pełni indywidualnie i dopasowując do nich określoną terapię. Tylko dzięki temu leczenie narkomanii jest możliwe, tak jak i powrót do normalnego życia.

Terapia uzależnienia od narkotyków

Na czym polega terapia uzależnienia od narkotyków? Na wsparciu emocjonalnym, psychicznym i duchowym, a także zastosowaniu specjalistycznych metod psychoterapeutycznych, dzięki którym osoba uzależniona dostrzega problem i jest w stanie podjąć z nim walkę. Potrzebna jest praca indywidualna, grupowa, a także odpowiednie otoczenie, by terapia narkomanii mogła w ogóle przynieść skutek. Wszystko to jesteśmy w stanie zapewnić Pacjentom w naszym ośrodku, który poprzez położenie w atrakcyjnej okolicy, staje się prawdziwym azylem bezpieczeństwa dla naszych Pacjentów. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Google Map Initialization...

© Copyright 2018 odwyk.opole.pl | Realizacja strony Creative SEO.